Модуль 3 з столом Лінк Ліон
Модулі колекції Лінк кріпляться до стіни під кутом! Всі елементи колекції тут
Колір може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 80 мм |
| Глибина столика | 50 мм |
| Висота столика | 196 мм |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 2 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 821,80 ₴

