Секція передпокою з дзеркалом (так комодом) 4шухл Тахо Ліон 2 категорія 40х34х200
-5%
2 дні
Секція передпокою з дзеркалом 4шухл. Тахо Ліон - це частина модульного передпокою. До якої можна придбати шафу та тумбу для взуття з вішаком. Всі модулі з ящиками укомплектовані телескопічними направляючими. Шафа має мікроліфт для вішаків. Усі кольорові деталі крайкуються в колір корпусу.
Колір ЛДСП може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 400 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 2 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 512,50 ₴

