Тумба-3 в передпокій Салліван Ліон - це частина модульного передпокою, всі елементи якого представлені тут.
Усі кольорові деталі крайкуються в колір корпусу.
Колір ЛДСП може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 830 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 2 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 612,50 ₴


