Стіл комп'ютерний СКН-6 Ліон 2 категорія
- В наявності
- Код: 195-15
2 850 ₴
Стіл комп'ютерний СКН-6 Ліон 2 категоріяВ наявності
2 850 ₴
+380 (97) 006-52-00
- +380 (99) 481-19-80Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стіл комп'ютерний СКН-6 Ліон. Сторона тільки ліва(як на фото)
Колір ЛДСП може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 2 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴

