Стілець Astra чорний/вельвет темно-сірий AMF

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Обивний матеріал | Вельвет |
| Колір | Темно-сірий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина табуретки | 580 мм |
| Висота табуретки | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота спинки | 420 мм |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴










