Стілець Cherry-C чорний/вельвет світло-сірий AMF

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір оббивки | Світло-сірий |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Обивний матеріал | Вельвет |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина табуретки | 530 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Вага | 6 кг |
| Висота спинки | 430 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴








Відправка з 07 травня 2026