Табурет Софі хром Шкірозамінник AMF

Колір шкірзамінника PVC на вибір:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір каркасу | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина табуретки | 470 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴











