Стілець Ванеса хром Шкірозамінник сiрий AMF.
Матеріал оббивки: Шкірозамінник PVC сірий

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | хромований метал |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Сірий |
| Колір каркасу | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина табуретки | 450 мм |
| Висота табуретки | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 890 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота спинки | 420 мм |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴








Відправка з 05 червня 2026