Крісло Web Home хром, тканина чорна/сітка чорна AMF

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 58 см |
| Глибина крісла | 54 см |
| Висота з урахуванням спинки | 97 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Вага крісла | 6.7 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | хромований метал |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Висота спинки | 40 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Тип механізму | Піастра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 468 ₴







