Ліжко 160 Соната Меблі Сервіс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Колір | Дуб сонома |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 202.2 см |
| Ширина ліжка | 174.1 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 60 см |
| Матрац | |
| Матрац | Без матрацу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основа | Без ламелей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 457 ₴



