Спальня 4Д Фуріоза з ламелями глиняний сірий/білий шовк МДФ Світ Меблів (Шафа, Ліжко, ламелі, 2 тумби)
Новинка
-15%
-15%
30 днів
влевовправо
- Під замовлення
- Код: 200-42
Відправка з 09 травня 202640 357 ₴
34 303,45 ₴
+380 (97) 006-52-00
- +380 (99) 481-19-80Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Спальня 4Д Фуріоза глиняний сірий/білий шовк Світ Меблів
В комплект входить:
Модулі колекції обладнані висувними ящиками на направляючих повного висування з дотягом (Hafele).
Всю колекцію Фуріоза можна переглянути тут
До ліжка можна придбати:
Матрац можна обрати тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 101 см |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 164.2 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 53 см |
| Глибина тумби | 45 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 220 см |
| Глибина шафи | 57 см |
| Ширина шафи | 180 см |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 303,45 ₴






