Стіл письмовий Лайт Правий 1100*550*750 аляска
- В наявності
3 250 ₴
Стіл письмовий Лайт Правий 1100*550*750 аляскаВ наявності
3 250 ₴
+380 (97) 006-52-00
- +380 (99) 481-19-80Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стіл письмовий Лайт Сонома Правий 1100*550*750
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | М-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Аляска |
| Кількість висувних ящиків | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴

