Стіл надзвичайно практичний і вишуканий, буде декорацією у «Лофт» стилі. Стіл привертає до себе увагу людей з творчою натурою, для яких важливо наявність всіх аксесуарів в секундної доступності. При цьому дотримувати порядок допоможе зручна конструкції я столу з трьома поличками. Металевий каркас столу буде довго служити володарю цієї меблів, що важливо при використанні столу в офісі або домашньому кабінеті.
Дана модель може бути доставлена тільки кур'єрською службоюНова пошта або Міст Експрес. Ви можете робити адресну доставку або на відділення.
Кольори на вибір:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Довжина | 1160 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 580 мм |
| Довжина стільниці | 1160 мм |
| Комплектація | |
| Навісні полиці | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 890 ₴





