Кухня комплект 3,6 прямий Софи ЛДСП з доводчиками та стіновою панеллю Кашемір / Глиняний

Кухня Софі Модульна, ви можете розтавляти тумби в зручному для Вас порядку, або підібрати собі інші тумби більш відповідні за розміром, ми з рахуємо під Ваші розміри. В даний комплект прорахована максимальна комплектація, в якій є все необхідне включаючи сушку для посуду та стінову панель . В указану ціну входить набір з фото:
- Пенал 60 Х (h-920) закритий (для Холодильника) Софі
- Фасад для посудомийки Ф 60 ПМ Софі
- Верхня Кухонна шафка 60 (h-920) Софі 5 штук
- Нижня Кухонна шафка 60М під мийку Софі
- Нижня кухонна шафка 60 3Ш LUX (1+2) Софі
- Нижня Кухонна шафка 60 Софі
- Нижня Кухонна шафка 60Пл LUX під духовку Софі
- Царга (ДСП) до кухонь 2,7 м. Софі 2 штуки
- Сушка для посуду 60 Хром Світ Меблів
- Шина для вушок регул.. 2м/п (шт) Планка металева 2 штуки
- Ущільнювач до царги Свит Меблив 3 м. - 2 штуки
- Стільниця Дуб крафт Золотий 38мм Світ Меблів - 3 метри
- Направляюча телескопічна 400 Hafele з доводчиком - 4 штуки
- Стінова панель Світ Меблів (h-60) ДСП - 3 пог.метри
Петлі на шафках із доводчиками. Напрямні прораховані так само з доводчиками.
Мийка та плита не входять у вартість.
Кольори фасадів на вибір :


Фасади можуть бути лаковими за додаткову плату!
Зверніть увагу, можна змінити тумби та кольори. Наприклад, можна зробити верхні та нижні тумби різного кольору Кашемір - білий . Консультуйтесь з нашим менеджером! Телефонуйте в інтернет магазин меблів "12 Стільців" 0970065200.
Дивіться всю колекцію кухні ТУТ
Дивіться кухню Софі Глина/Білий на Відео
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Білий, Блакитний, Кремовий |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 3600 мм |
| Глибина нижнього рівня | 600 мм |
| Висота нижнього рівня | 853 мм |
| Довжина верхнього рівня | 3600 мм |
| Глибина верхнього рівня | 320 мм |
| Висота верхнього рівня | 920 мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм |
| Товщина кухонної стільниці | 38 мм |
- Ціна: 36 290 ₴








Відправка з 12 травня 2026