Кухня комплект 2,7 прямий Вугільний +Шовковий камінь Софи ЛДСП з доводчиками зі стільницею

влевовправо
Кухня Софі Модульна, ви можете розтавляти тумби в зручному для Вас порядку, або підібрати собі інші тумби більш відповідні за розміром, ми з рахуємо під Ваші розміри. . В указану ціну входить набір з фото:
- Стільниця Сланець Димчастий пряма 28мм 267 см
- Верхня шафка В 45 (h-920) Софі СМ
- Антресоль А 60 (320) Софи Верхний
- Верхня Кухонна шафка 60 (h-920) Софі 2 штуки
- Верхня Кухонна шафка 40 (h-920) Софі
- Нижня кухонна шафка 60 3Ш LUX (1+2) Софі
- Нижня Кухонна шафка 60Пл LUX під духовку Софі
- Нижня Кухонна шафка 60М під мийку
- Нижня Кухонна шафка 40 Софі
- Царга (ДСП) до кухонь 2,7 м. Софі
- Шина для вушок регул.. 2м/п (шт) Планка металева - 2 штуки
- Фасад для посудомийки Ф 45 ПМ Софі
- Нижня Бічна Панель Софі (h-812)
- Верхня бічна панель Софі (h-920)
Петлі на шафках із доводчиками. Напрямні телескопічні без доводчиків (можна встановити додаткову оплату)
Кольори фасадів на вибір :


Фасади можуть бути лаковими за додаткову плату!
Зверніть увагу, можна змінити тумби та кольори. Наприклад, можна зробити верхні та нижні тумби різного кольору Кашемір - білий . Консультуйтесь з нашим менеджером! Телефонуйте в інтернет магазин меблів "12 Стільців" 0970065200.
Дивіться всю колекцію кухні ТУТ
Дивіться кухню Софі Глина/Білий на Відео
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Білий, Блакитний, Кремовий |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 2670 мм |
| Глибина нижнього рівня | 600 мм |
| Висота нижнього рівня | 844 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2670 мм |
| Глибина верхнього рівня | 320 мм |
| Висота верхнього рівня | 920 мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм |
| Товщина кухонної стільниці | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 460 ₴







Відправка з 12 травня 2026