М'яке ліжко Кароліна-4 180х200 без підйомного механізму ( з ламелями) СМ
-10% на матрас !!!
-15%
-15%
10 днів
влевовправо
Дане ліжко виготовляється в різних розмірах та тканинах .
- Доступні розміри : 120/140/160/180/200
- Можливе виконання з підйомним механізмом та без ( в ліжку без підйомного не буде ніші, а буде металевий каркас з ламелями на ніжках)
Ліжко має приємне м'яке узголів'я з прошивкою ( без гудзиків)
Доступні кольори :

на Видео можете перглянути як дана модель виглядає в розмірі 140х200 в тканині Руно Біле:
Тканина на вибір:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 180х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Коричневий, Сірий, Бірюзовий |
| Колір | Білий |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір спального місця | 180*200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 213 см |
| Ширина ліжка | 196 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 121 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація ортопедичними ламелями | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 708,80 ₴







Відправка з 01 червня 2026