Тумба Приліжкова 40х53х40 з шухлядами Пехотін НС-2 Білий/Кашемір
влевовправо
- В наявності
- Код: 224-70
2 035 ₴
Тумба Приліжкова 40х53х40 з шухлядами Пехотін НС-2 Білий/КашемірВ наявності
2 035 ₴
+380 (97) 006-52-00
- +380 (99) 481-19-80Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тумба Приліжкова НС-ПриліжковаТумба-2

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40.4 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 53 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Білий/Кашемір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 035 ₴






