М’яке односпальне ліжко Аделіна-2 100х200 з матрацом і підйомним механізмом Кат_2
-15%
10 днів
М’яке односпальне ліжко Аделіна-2 100х200 з матрацом і підйомним механізмом – Купити в Україні | 12 Стільців
На сайті 12 Стільців ви можете купити односпальне ліжко з матрацом та підйомним механізмом за вигідною ціною з доставкою по Києву та всій Україні. Виріб доступний у різних кольорах тканини та конфігураціях — на замовлення.
Переваги моделі Аделіна:
- розмір спального місця 100х200 см – комфорт для однієї людини
- вшитий матрац – не потрібно купувати окремо, Матрац з пружинним блоком.
- підйомний механізм Геркулес
- м’яке узголів’я для додаткового комфорту
- великий короб для зберігання
Оформлюйте замовлення онлайн або зв’яжіться з менеджером для безкоштовної консультації. Швидка доставка по Україні
Ціна вказана за ліжко у тканині Стандартної категорії, за іншої категорії ціна змінюватиметься.
За вказаною ціною ви можете вибрати такі тканини:
- Аляска ( Ексім Текстиль )
- Кашарель Нью (АРГ)
- Блум ( Ексим Текстиль)
- Беатріс Нью ( АРГ )
- Мальмо ( Ексим)
- Канна ( Ексім Текстиль)
- Флокс ( Ексім Текстиль)
- Алоба ( Ексім Текстиль)
- Балатон ( Ексім Текстиль)
Ви можете обрати іншу ткнину за бажанням, категорію інших тканин та кольорів вам зможе уточнити наш менеджер.
- 1 група +2 % .
- 2 група + 7 %
- 3 группа +11%
- 4 група +16%
- 5 група +20%
- 6 група +27%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Диван Київ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Пружини |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 100х200 |
| Категорія оббивної тканини | 0 категорія |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 100 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 100 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Категорія 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 810,30 ₴

