Відгуки про компанію Інтернет-магазин меблів "12 Стільців"
- Валентина Г.
- Николай Г.
- Александр П.
Магазин супер,якісні меблі по доступній ціні .Дякую за рекомендації.
Чудових продажів та процвітання .
Окрема вдячність за швидку та якісну збірку Вадиму) - Андрій К.
Тумба гарна, сам зібрав без проблем, підходить під взуття до 42 розміру, якщо більший розмір треба класти боком.
- Вадим К.
- Євгеній Щ.
Все чудово - і доставка, і збірка.
Недолік лише з дзеркалом шафи - дає іскаженіє в нижній третині, видно "хвилю" у відображенні - Александр Б.
- Оксана Г.
- Олександр Р.
- Іннусік К.
Комод отримали швидко. Збирали по інструкції.
Для зручності складання,було б краще якби виробник на фасаді вже зробив відмітки для встановлення. І відступи між шухлядами краще робити 30-35 мм, а не 40 як рекомендується в інструкції.
