Відгуки про компанію Інтернет-магазин меблів "12 Стільців"
- Оксана П.
- Анастасія Д.
Стелаж чудовий і компактний. Ще й вийшло так, що нам один ящик не вмімтився, але вирішили не викручувати і вийшов крутий стелаж. Єдина проблема - зробіть відео інструкцію, бо для початківців то ще те лего, не так просто по звичайній інструкції її складеш.
- Андрей Л.
- Катерина Ш.
все сподобалося лиш якби інструкцію побільше😆ледве розгадали той ребус..а так дуже класний..дякую.
- Дар'я Ч.
(Швидко зв'язались, швидко доставили, швидко зібрали. Я задоволена, рекомендую. (пишу про стіл, стілець мій)
- Сергей В.
- Олександр Ф.
Дуже якісний комод, все зібралося ідеально
- Александр Б.
- Иннеса
Все швидко, дуже приємний продавець, сподобалось обслуговування, рекомендую!)
- Вадим К.
Швидко, якісно, дуже якісно, і приємно!!!
Не пошкодуєте - гарантую!!!
