Відгуки про компанію Інтернет-магазин меблів "12 Стільців"
- Валерія М.
- Тина С.
- Вікторія Д.
Гарний стол, але не продумані зовсім кріплення фасадів ящиків, немає ні дірок, ні яких небудь поміток, парьтесь вимірюйте самі.
- Марина С.
Оперативно зв'язалися 28.12 і відправили, наступного дня отримали стіл Новою поштою.
- Лбов К.
- Геннадий П.
- Вячеслав Ч.
- Катерина О.
- Карина С.
Все супер
- Александр С.
При виборі оплати накладний платіж потрібно вносити суму в розмірі 20%.
