Відгуки про компанію Інтернет-магазин меблів "12 Стільців"
- Світлана В.
- Юлия С.
- Юлія Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександра Щ.
- Ірина Д.
- Олександр Б.
Приємно працювати з такими людьми, все швидко та оперативно
- Виктория В.
- Оксана К.
Якісний матеріал, виглядає стильно.
- Юлия П.
Дуже вдячні за Тумбочку для взуття, вона неймовірно шикарна, якісна, дуже задоволені!🙂🥰
- Наталья П.
Якість кухні та комоду відповідають заявленим цінам. Кухню, завдяки стільниці, трохи удосконалили).
Робота магазину повністю задовольнила.Щиро вдячні!
