Відгуки про компанію Інтернет-магазин меблів "12 Стільців"
- Оксана Л.
- Валентина С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Алёна А.
- Володимир Я.
- Тетяна З.
Дуже задоволені якістю комода, зовнішнім виглядом. Дякую!
- Кристина К.
- Тетяна Н.
- Ольга В.
- Оксана Д.
На практиці ще не випробувала, але обслуговування сподобалось!👍👍👍
- Олександр Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
