Відгуки про компанію Інтернет-магазин меблів "12 Стільців"
- Іван П.
- Елена Ш.
- Віталіна М.
- Ірина Н.
Велика всім подяка! Рекомендую!
- Ірина А.
- Анна Г.
- Анатолій Щ.
- Олександр С.
Гарне обслуговування, хороша комплектація та якість. Мінуси: не дуже зрозуміла інструкція ( точніше, потрібно якось розмітити дошки, можливо просто я не дуже досвідчений), не було в комплекті шестигранника, ніжки на фото сайту відрізняються
- Коментар продавця
Приємно , що вам подобається, будемо раді бачити Вас ще. Дякуємо за фото-відгук!
- Коментар продавця
- Мария П.
- Евгений Л.
