Відгуки про компанію Інтернет-магазин меблів "12 Стільців"
- Ірина М.
Замовлення оформляли в фірмі 12 стільців, консультант досить ввічливий, допоміг розібратися в нюансах. Так, як деяких позицій небуло на складі, прийшлося чекати, але представник завжди був на зв'язку коли виникали додаткові питання. Відправили все оперативно, як і обіцяли, запакували якісно, всі елементи були наявні. Єдине, прохання-пропозмція до виробника - робити більш товстіші скельця (двері), надто крихкі (тонкі). В результаті стінка вийшла супер, дякую продавцю.
- Юлия З.
- Сергей К.
Дякую , гарний комод. Швидке відправлення, фабрична пакування дуже гарне. Будемо замовляти ще!!!
- Юрий К.
- Олеся Б.
Спасибо! Комод супер!
- Юлія Р.
На свою ціну чудова і сильна кухня. прийшла ціла і неушкоджена. Стільницю замовляли іншу, але на складі виявилося що на ній дефект, продавець попередив і запропонував заміну. Вдячні за чесність!
- Валентина О.
- Юлія Ю.
Товар якісний, відправка та доставка дуже швидка👍
- Валерій М.
- Володимир Ч.
