Відгуки про компанію Інтернет-магазин меблів "12 Стільців"
- Олександр В.
- Яна С.
- Светлана Н.
- Сергій У.
- Наталія З.
- Дмитрий Ю.
можно обращаться
- Сергій З.
быстро, качественно,класс!!!
- Діана А.
- Ніна М.
- Інна Х.
Дякую ! Все добре !
можно обращаться
быстро, качественно,класс!!!
Дякую ! Все добре !