Відгуки про компанію Інтернет-магазин меблів "12 Стільців"
- миша С.
- Тетяна С.
- Вікторія Т.
- Олексій К.
- Віктор В.
- Люда С.
- оксана Ч.
Замовлення було відправленне рівно через 2 тижні із заявлених 2-3 тижні.
Замовляла два столи...діти дуже задоволені.
Продавця рекомендую. - Юра К.
Сервіс і обслуговування на вищому рівні!
- Виктор М.
- Наталия М.
Дякую отримали замовлення, зібрали стіл, все гаразд, нам сподобався.
