Відгуки про компанію Інтернет-магазин меблів "12 Стільців"
- Олена Ш.
- Олександр Р.
- Любовь Н.
Дуже гарний, вмісткий комод. Швидко доставили, якісно і швидко зібрали.
- Олексій Ш.
Товар ще не бачив. Як замовляв, не було в наявності, але обіцяли за тиждень буде готовий, тому погодився і вніс завдаток. Вже чекаю третій тиждень.
- Лілія Л.
немає пром оплати
- Александр К.
- Оксана С.
- Василь К.
- Наталія Р.
- Вячеслав К.
