Відгуки про компанію Інтернет-магазин меблів "12 Стільців"
- Аріна В.
дякую за комодик та ліжечко,все прийшло швидко ,міцно запаковане та відмінної якості !
- Оксана Б.
заказали, всё быстро пришло,довольный спасибо!
- Денис Д.
- Дмитро Ф.
- Світлана Д.
- Екатерина В.
Комод звичайний. Якість на свої гроші. Тут претензій нема. А от комунікація компанії з водієм доставки дуже дивна. Питаєш, на коли доставка - на завтра. Конкретного чи приблизного проміжку часу сказати не змогли. День доставки, час близько 15ї, пишу дізнатись, коли буде доставка. Відповідь - водій завчасно набере. Скидаю графік по світлу, щоб водій зміг підлаштуватися. Як виявилось, до водія не дійшла ця інформація. Береш вихідний, чекаєш доставку, а водій подзвонив за годину і приїхав близько 8ї вечора, коли вже і світла не було і довелось йому доплачувати, щоб заніс до квартири.
- Сергій Б.
дякую дуже гарне обслуговування все дуже бистро і вчасно.
- Ірина В.
- Микола Б.
- Альона Л.
Задоволені магазином.
Ідеальний комод по співвідношенню ціна-якість.
Що стосується складання... це зовсім не легко, далеко не всі потрібні отвори були зроблені , краще звернутися за допомогой до професіоналів.
