Відгуки про компанію Інтернет-магазин меблів "12 Стільців"
- Ольга В.
Комод відповідає ціні,нічого лишнього.Єдине ,що в описанні не пишеться ,що низькі шухляди.А так все супер.
- Діана Л.
- Оксана Х.
- Рябоконь В.
- Олександр Д.
- Тетяна К.
- Олег К.
- Олена П.
Дякую. Отримала саме те, на що розраховувала. Все добре. Буду і надалі звертатися до цього продавця.
- Оксана Ц.
Дуже задоволена ! Якість і ціна доступна .Рекомендую.
- Євген Р.
