Відгуки про компанію Інтернет-магазин меблів "12 Стільців"
- Хвалыгин Д.
Купив прекрасний комод, краще ніж на фото, супер якість, дуже раджу майстра Юрія, сбррщика, який працює на цій фірмі, ввічливий, інтиллигентний майстр, цікаво підтримував ббеседу, дав багато порад, дуже рекомендую и велика подяка!
- Снежана С.
- Богдан Г.
- Олександр Щ.
- Илона П.
- Елена Б.
- Сырникова М.
Все сподобалось, але є нюанс, якщо вибираєте такий комод, то на шухлядах немає розмітки для кріплення направляючої для висування, це ускладнює процес збирання самостійно без виклику майстра
- Ірина Т.
- Юлия Б.
- Андрій К.
