Гостиная Марсель Ясень Снежный/Дуб Трюфель
- Марсель Полиця настінна POL 167
- Тумба під телевізор Марсель RTV 167
- Марсель Вітрина REG1D1W Дві ШТУКИ.
Марсель - Модульна колекція, ми можемо змінювати комплектацію за бажанням. Дивіться всі елементи Марсель ТУТ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 2 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 565 мм |
| Глибина стінки | 455 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 3025 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 911,20 ₴






