У комплект спальні входить:
Зверніть увагу! Матрац купується окремо!
Ріко – модульні меблі. Дивіться всю колекцію ТУТ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМВ Холдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 87 см |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 166 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 32.7 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Ширина тумби | 45 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 207 см |
| Глибина шафи | 62 см |
| Ширина шафи | 180 см |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 665 ₴










