Кухня Домініка - новинка від виробника Світ Меблів.
- Корпус виконаний з ламінованого ДСП (Кольори на вибір).
- Фасади рамочні з ручками - з фарбованого МДФ (Кольори на вибір із запропонованих),
- фасади верхні без ручок - з ламінованого ДСП.
Кухня стоїть на регульованих ніжках, цоколь підбирається під довжину кухні. Ручки D-140 G-4, бронза з міжцентром 96 та 128мм.
В даний набір прораховано:
- Пенал під холодильник
- 60 низ Мийка МДФ
- 60 низ із 2 ящиками МДФ
- 60 низ під духовку МДФ
- 30 низ МДФ
- 30 верх ДСП
- 60 верх ДСП 3 штуки
- Антресоль 60 МДФ 4 штуки
- Антресоль 30 МДФ
- Цоколь ДСП 1 шт. 270 см


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Висота верхнього рівня | 1080 мм |
| Висота нижнього рівня | 816 мм |
| Глибина верхнього рівня | 320 мм |
| Глибина нижнього рівня | 600 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2700 мм |
| Довжина нижнього рівня | 2700 мм |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасад | фарбоване МДФ, ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 660 ₴






Відправка з 19 травня 2026