Кухня Графіті виготовляється з ламінованого ДСП.
В даний комплект входить:
- Тумба 60 під мийку Графіті
- Тумба 60 з ящиками Графіті
- Тумба верхня 60 дверна
- Тумба верхня 60 1дверна з відкритими поличками
Комплектацію можна змінювати за бажанням! Дивіться всі елементи кухні ТУТ!
Стільниця не входить у вартість і купується окремо за Вашим виміром (розмір залежить від типу миття). Дивіться стільниці ТУТ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Сірий |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Висота верхнього рівня | 1050 мм |
| Висота нижнього рівня | 816 мм |
| Глибина верхнього рівня | 320 мм |
| Глибина нижнього рівня | 520 мм |
| Довжина верхнього рівня | 1200 мм |
| Довжина нижнього рівня | 1200 мм |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 463 ₴





Відправка з 31 травня 2026