Кухня без ручок матова Чорний/Морське дерево - модульна кухня. Ви можете змінювати комплект за бажанням. Дивіться усю колекцію Тут. І так само ви завжди можете зателефонувати/написати нашому менеджеру і ми допоможемо підібрати ідеальний для Вас комплект!
В даний набір входить:
- Пенал Холодильника Софі 60 см
- Верхня шафка під мікрохвильову піч 60 см
- Верхня шафка 80 см
- Верхня шафка 60 см
- Нижня шафка під мийку 60 см
- Фасад посудомийки 60 см
- Нижня Кухонна шафка 40Ш з ящиками LUX Софі
- Нижня шафка 40 см з полицею
- Царга ДСП 270
Стільниця не входить у вартість і купується окремо під розмір та побажання за кольором та товщиною. Дивіться всі стільниці ТУТ.
Петлі на кухонних шафках з доводчиками!
У виїзних шафках стоять телескопічні напрямні без доводчиків, але ви можете замінити їх на телескопічні з доводчиками .


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Чорний |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Висота верхнього рівня | 920 мм |
| Висота нижнього рівня | 816 мм |
| Глибина верхнього рівня | 320 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2600 мм |
| Довжина нижнього рівня | 2600 мм |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасад | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 633 ₴



Відправка з 12 травня 2026