Кухня Софі - модульна, ви можете змінювати цей набір за своїми параметрами. Дивіться всю колекцію ТУТ.
В даний набір входить:
- Пенал 60 ДШ (h-920) LUX под духовку и микроволновку Софи
- Нижний кухонный шкафчик 60 3Ш LUX (2+1) Софи
- Нижня шафка 40
- Нижня тумба під мийку 60
- Верхня шафка 60 ОКАП під витяжку
- Верхня шафка 40
- Верхня шафка 60
- Царга ДСП 270
Стільниці не входить у вартість і підбирається за вашим розміром та побажанням за кольором та товщиною. Дивіться варіанти стільниць ТУТ.
Петлі на кухонних шафках з доводчиками!
У виїзних шафках стоять телескопічні напрямні без доводчиків, але ви можете замінити їх на телескопічні з доводчиками .
Висота верхніх шафок 92 см, глибина верху 32 см
Висота нижніх шафок 81,6 см (тумби на регульованих ніжках), глибина 46 см, на тумби передбачається, що накладається стільниця глибиною 60 см.
Висота піналу 233,2 см, глибина пеналу 57 см.
Ручка профільна чорна.
Кольори корпусу на вибір:

Колір фасадів на вибір (фасади можуть бути покриті лаком за додаткову вартість!):

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Висота верхнього рівня | 920 мм |
| Висота нижнього рівня | 816 мм |
| Глибина верхнього рівня | 320 мм |
| Глибина нижнього рівня | 600 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2200 мм |
| Довжина нижнього рівня | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 17 973 ₴








Відправка з 08 травня 2026