Стінка у вітальню Ларго Класік 320 Кашемір ( Вітрина, ТВ тумба, Комод 4д)
-10%
Стінка у вітальню ЛАРГО КЛАСІК кашемір
Матеріал: - плита ЛДСП 16мм; - декоративна планка МДФ 19мм (плівка); - задня стінка та низ шухляди ДВП 3мм
Фурнітура: Навісні петлі: - " hettich ", Напрямні – кулькові повного висуву
В комплект входить :
- Комод KOM4D Ларго Класік кашемір
- Вітрина REG1W20_6 Ларго Класік кашемір
- Тумба РТВ RTV2D2S Ларго Класік кашемір
Ларго - модульна колекція, ви можете обрати кожен елемент окремо. Дивіться всю колекцію ТУТ .
Стінка у вітальню Ларго Класік 320 у кольорі кашемір — стильне рішення для сучасного інтер’єру. Комплект поєднує вітрину, ТВ-тумбу та місткий комод, допомагаючи зручно організувати простір у вітальні. Модель вирізняється лаконічним дизайном, приємним відтінком кашемір і практичними матеріалами: ЛДСП, МДФ та якісною фурнітурою. Стінка Ларго Класік 320 пасує для просторих кімнат, додає затишку, функціональності та елегантності оселі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Країна виробник | Україна |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3195 мм |
| Глибина стінки | 380 мм |
| Висота стінки | 2040 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ плівковий |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1515 мм |
| Глибина | 380 мм |
- Ціна: 23 517 ₴



