Спальня Гресс Меблі Сервіс Самоа ( Шафа, Ліжко, 2 тумбі) Гарнітур
У комплект входить:
- Ліжко Гресс 160 + Ламелі
- Тумби приліжкова 62,8 см Гресс _ 2 штуки
- Шафа 3д Гресс без дзеркала 160,8 см
Гресс - модульна колекція, ви можете змінити набір за бажанням або додати щось до запропонованого. Дивіться всю колекцію ТУТ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Ширина ліжка | 182 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 160.8 см |
| Глибина шафи | 55 см |
| Висота шафи | 192 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 62.8 см |
| Глибина тумби | 39 см |
| Висота тумби | 29.1 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 397 ₴







