Кухня Домініка 240 см МДФ фарбований з доводчиками
Безкоштовна доставка

влевовправо
Кухня Домініка - новинка від виробника Світ Меблів.
- Корпус виконаний з ламінованого ДСП (Кольори на вибір).
- Фасади з ручками - з фарбованого МДФ (Кольори на вибір із запропонованих),
- Петлі з доводчиками. Направляючі телескопічні (без доводчиків)
Кухня стоїть на регульованих ніжках, цоколь підбирається під довжину кухні. Ручки D-140 G-4, бронза з міжцентром 96 та 128мм.
В даний набір прораховано ( Ви можете змінювати комплектацію за бажанням під ваші розміри та побажання, ми з радістю Вам допоможемо) :
- Верхній В 60 під витяжку Домініка
- Верхня тумба 60 Домініка - 3 штуки
- Нижня тумба 60 Домініка
- Нижня тумба 60 3Ш (1+2) LUX Домініка МДФ
- Нижня тумба 60Пл під духовку LUX Домініка
- Нижня тумба 60М під мийку
- Царга до кухні Світ Меблів 2,7 м.
Стільниця не входить у вартість та купується окремо під Ваші розміриДивіться стільниці ТУТ.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | фарбоване МДФ |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 2400 мм |
| Глибина нижнього рівня | 600 мм |
| Висота нижнього рівня | 816 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2400 мм |
| Глибина верхнього рівня | 320 мм |
| Висота верхнього рівня | 720 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 940 ₴










Відправка з 12 травня 2026