Кухня комплект 3.15 Ліона (h-920) PET МДФ ламінований ( гарнітур з пеналами та вітриною)
Новинка
-18%
-18%
21 день
влевовправо
Кухоний комплект Ліона прорахован на розміри 315 см в прямому виконанні . Ви можете змінювати комплектацію, розміри за бажання . Наш менеджер з радість намалює 3-Д проект .
В даний комплект входить :
- Пенал кухоний 15 см П під пляшки (h-920) LED Ліона PET МДФ ламінований з підсвіткою
- Пенал кухоний П 40 СК (h-920) LED Ліона PET МДФ ламінований з підсвіткою
- Нижня шафка Н 80М під мийку Ліона PET МДФ ламінований
- Нижня шафка Н 60 Ліона PET МДФ ламінований
- Нижня шафка Н 60 Ш (+ВШ) LUX Ліона PET МДФ ламінований
- Пенал кухоний П 60 ДШ LUX (h-920) Ліона PET МДФ ламінований
- Верхня шафка В 80 (h-920) Ліона PET МДФ ламінований
- Верхня шафка В 60 (h-920) Ліона PET МДФ ламінований
- Верхня шафка В 60 (h-920) Ліона PET МДФ ламінований
- Царга (PET МДФ) 2,7 до кухні Ліона 2,7+0,6+0,5
Стільниця не входить у варість та купуеться окремо , обрати стільницю можна ТУТ
Фасади кухні Ліона виготовляються зі стійкого до подряпин матеріалу PET МДФ ламінованого, товщиною 18 мм.
- Кухня Ліона комплектується ручкою FZ7172 P-47, сатин, міжцентр 128 мм.
- Петлі ( завіси) в даній кухні з доводчиками
- Направляючі телескопічні без доводчиків ( є можливість встановити з доводчиками з доплатою)
Дивіться додаткові опції для кухні тут ( можна обрати сушку, стінову панель, плінтус, доводчики на направляючі та інше)
- Висота вехніх тумб 920 мм, глибина 320 мм
- Висота нижніх тумб 816 мм, глибина 460 мм накладається стільниця 60 см
- Висота пеналів 2332 мм, глибина 570 мм
Колір фасадів на вибір. Ціна вказна за 1 категорію кольору, 2 категорія прораховується менеджером з доплатою :

Колір корпусу на вибір :

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 3150 мм |
| Глибина нижнього рівня | 600 мм |
| Висота нижнього рівня | 816 мм |
| Довжина верхнього рівня | 3150 мм |
| Глибина верхнього рівня | 320 мм |
| Висота верхнього рівня | 920 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 451 ₴





Відправка з 21 травня 2026